KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8873587
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
-
8094 Pastell
Carl Brandt. Signerad, björkar, yttermått inklusiv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:54
-
9083 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -52, por..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:49
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
-
8094 Pastell
Carl Brandt. Signerad, björkar, yttermått inklusiv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:54 -
9083 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -52, por..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:49